Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4612
Stary 27.08.2011, 22:22
1. Wisła grała z Lechią, która w końcu musiała wygrać
2. zawodnicy cały czas myślami byli na Cyprze

moim zdaniem są psychicznie wymęczeni, parę dni na "reprę" i umysły będą "zresetowane"

W Wiśle nie ma lepszej alternatywy, zmiana nie da tu długotrwałych efektów, a niektórzy z was myślami są parę lat wstecz, to nie tamta Wisła, nie tamten czas...

m dalsza kolejka tym powinno być lepiej
Odpowiedz cytując