|
1. Wisła grała z Lechią, która w końcu musiała wygrać
2. zawodnicy cały czas myślami byli na Cyprze
moim zdaniem są psychicznie wymęczeni, parę dni na "reprę" i umysły będą "zresetowane"
W Wiśle nie ma lepszej alternatywy, zmiana nie da tu długotrwałych efektów, a niektórzy z was myślami są parę lat wstecz, to nie tamta Wisła, nie tamten czas...
m dalsza kolejka tym powinno być lepiej
|