|
Diaz już nic nie pokaże. Przecież on gra tak samo jak za Skorży, nic się nie zmieni i nie zmienił.
Także potrzebny nam
- lewy obrońca
- środkowy pomocnik
te dwie pozycje na WCZORAJ. Poza tym, jeśli Kirm nie zaskoczy, to będzie potrzeby skrzydłowy. No i napastnik, bo ten Biton mnie nie przekonuje, wątpię żeby go wykupili. Taki napastnik z prawdziwego zdarzenia, choćby i 2 mln E kosztował.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|