Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51202
Stary 27.08.2011, 22:22
Diaz już nic nie pokaże. Przecież on gra tak samo jak za Skorży, nic się nie zmieni i nie zmienił.

Także potrzebny nam
- lewy obrońca
- środkowy pomocnik

te dwie pozycje na WCZORAJ. Poza tym, jeśli Kirm nie zaskoczy, to będzie potrzeby skrzydłowy. No i napastnik, bo ten Biton mnie nie przekonuje, wątpię żeby go wykupili. Taki napastnik z prawdziwego zdarzenia, choćby i 2 mln E kosztował.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując