Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mazak
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
51201
27.08.2011, 21:39
myślę że Pareiko i cała obrona z APOE'lem grała przyzwoicie a nawet bardzo dobrze. Gdyby nie oni pewnie było by więcej. Pareiko każdy mecz gra bardzo przyzwoicie. Jedynie to słabym punktem bym Diaz. Ale myślę że jeszcze się zgra i coś jeszcze pokaże
mazak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mazak
Znajdź inne posty napisane przez mazak