Wyświetl pojedynczy post
mazak
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51201
Stary 27.08.2011, 21:39
myślę że Pareiko i cała obrona z APOE'lem grała przyzwoicie a nawet bardzo dobrze. Gdyby nie oni pewnie było by więcej. Pareiko każdy mecz gra bardzo przyzwoicie. Jedynie to słabym punktem bym Diaz. Ale myślę że jeszcze się zgra i coś jeszcze pokaże
Odpowiedz cytując