Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13415
Stary 27.08.2011, 21:16
Jedyną perspektywą jest jedność europy , taki jest i tym bardziej będzie w przyszłości kierunek .
---

Mamy tylko dwóch graczy w tych wyborach , PO i Pis . Niektórzy twierdzą że to zabetonowanie sceny politycznej , moim zdaniem to bezsensu gadanie bo taki stan będzie dopóki Pis będzie miał jakiekolwiek szanse wygrać w wyborach (więc nie ważne kto im uniemożliwi zwycięstwo , ktoś to musi być) .Ale spokojnie Pis już długo nie wytrzyma. Drugą sprawą jest to,że niema nikogo takiego kto mógłby bardzo zamieszać w tych wyborach, SLD obecnie jest niemal równie żałosne jak Pis a pozostałe partie albo za słabe albo jeszcze(albo nigdy) nie gotowe do rządzenie .Ale jeśli ty masz takiego kandydata to niema problemu , idz zagłosować.Wydaje się że wielu polskich wyborców jest albo leniwa, bądz nie bardzo interesują się polityką a dodatkowo media ich zniechecają poprzez, głowny nurt przekazu- czyli "polityka BE(zła)", wyobrażmy sobie że byłaby możliwość głosowania przez internet , czy wtedy ktoś mówiłby o zmarnowanym głosie ? Przy okazji okazałoby się że scena polityczna nie jest wcale zabetonowana , prawdopodobnie wszedłby Korwin i Palikot(choć to pewnie nie każdego by ucieszyło) , ale też przy okazji taka partia jak Pis nie miałaby żadnych szans .
Platformę wrzuca się do tego samego worka co Pis i Sld , jednak Platforma, jak na Polskie warunki jest wyróżniającą się partią , tak naprawdę lepszą od konkurencji tyle że musi się bawić w tej samej piaskownicy a dodatkowo babek im lepić nikt nie pomaga , nie ma merytorycznej konkurencji .Zaś dziennikarzom i komentatorom, łatwiej jest wszystko zawężać do jednego wora, bo w innym przypadku musieliby być pewnego rodzaju buntownikami to wymagałoby ,odwagi i inteligencji . Tak swoją drogą to ten świat czy scena dziennikarsko-medialna wygląda podobnie do sceny politycznej , równie łatwo można ich wszystkich wykląć , jednak byłaby to płytka i niesprawiedliwa ocena .

Póki żyje Pis to będzie wojować , teraz na drodze stoi mu PO , ale tak naprawdę nie ważne czy to ta partia czy inna .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."