Jeśli chodzi o grupy to myśle że z grupy warszawskiej wyjdą Rapid i PSV.
Z grupy krakowskiej wyjdą jednak Twente i Odense.
Rumuni marzą o drużynie w finale LE a Rapid ponoć jest najlepszą drużyną z ich kraju ( finał w Bukareszcie). PSV też nie odpuści ale oczywiście pkt potracą.
W grupie Wiślackiej serce mówi 1 miejsce dla Wisły jednak myślę że wyjdzie Twente i ( niedoceniane a jednak pogromca koniczynek) Odense które jest chyba najbardziej niedoceniane.
Polskie kluby powinny cieszyć pojedyncze wygrane i remisy ale to w kontekście przyszłego sezonu.
I OBYM SIĘ MYLIŁ a w bukmacherce mi nie idzie więc jest szansa
