Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 27.08.2011, 20:53
Eh, ta sama jazda jest co rok, no maks co dwa.
Jak jeszcze przegramy następny mecz pewnie już bedzie szykowana taczka dla trenera.
"I tak k.... do z........" Nic się nie uczymy. Chcemy, żeby piłkarze wyciągali wnioski, a ostatnie 10 lat niczego nie nauczyły.
..
Odpowiedz cytując