|
Eh, ta sama jazda jest co rok, no maks co dwa.
Jak jeszcze przegramy następny mecz pewnie już bedzie szykowana taczka dla trenera.
"I tak k.... do z........" Nic się nie uczymy. Chcemy, żeby piłkarze wyciągali wnioski, a ostatnie 10 lat niczego nie nauczyły.
. .
|