Wyświetl pojedynczy post
kkbm
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 27.08.2011, 20:23
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Chyba już dla wszystkich jest jasne, że zespół został fatalnie przygotowany do sezonu. Widać to choćby po poruszaniu się zawodników. Jak muchy w mazi. Brak szybkości. Nędza w ataku.
Nie jesteś ekspertem od przygotowania fizycznego, to nie wypowiadaj się. Nasz treneiro wie lepiej niż anonimowy internauta, czy drużyna jest dobrze przygotowana, bo jest.
Odpowiedz cytując