Gwiaździsty napisał(a):

|
Chyba już dla wszystkich jest jasne, że zespół został fatalnie przygotowany do sezonu. Widać to choćby po poruszaniu się zawodników. Jak muchy w mazi. Brak szybkości. Nędza w ataku.
|
Nie jesteś ekspertem od przygotowania fizycznego, to nie wypowiadaj się. Nasz treneiro wie lepiej niż anonimowy internauta, czy drużyna jest dobrze przygotowana, bo jest.