Pablo84 napisał(a):

Czyli co?Mają w nich ....a napierdalać butelkami?
Myslisz, że oni nie wiedzą, że zjebali, że chcieli przegrać, myślisz że nie wiedzą, że kibice są w....ieni?
Bycie kibicem jest na dobre i na złe.Oczywiście łatwiej ....a gwizdać i klnąc, ale pokaże to tylko jaką hipokryzją się niektórzy odznaczają.
P.S
To co?Wychodzimy z tej grupy czy nie?
|
Do Roberta to było rozumiem?
