Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 27.08.2011, 20:15
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Czyli co?Mają w nich ....a napierdalać butelkami?
Myslisz, że oni nie wiedzą, że zjebali, że chcieli przegrać, myślisz że nie wiedzą, że kibice są w....ieni?
Bycie kibicem jest na dobre i na złe.Oczywiście łatwiej ....a gwizdać i klnąc, ale pokaże to tylko jaką hipokryzją się niektórzy odznaczają.

P.S
To co?Wychodzimy z tej grupy czy nie?

Do Roberta to było rozumiem?
Odpowiedz cytując