Niestety nie odlądałem meczu ale jedyne co mogę powiedzieć znając wynik to: OBUDŹCIE SIE! Trzeba jak najszybciej otrząsnąć się po Apoelu i zacząć grać w lidze bo za pare kolejek strata może być już za duża do odrobienia.
Nie rozumiem tylko najeżdżania teraz na Maaskanta, na piłkarzy. Jeszcze 2 tygodnie temu gdy LM była bardzo blisko jakoś takich głosów oburzenia nie było słychać. Facet w rok zrobił coś z niczego, zdobył mistrza, LM była na wyciągnięcie ręki, jesteśmy w LE w grupie z atrakcyjnymi rywalami, po tylu latach wracamy do europy a tu i tak mało. Trudno, mecz przegrany muszą sie wziąć do roboty i zacząć wygrywać. Na koniec i tak będziemy świętować 14 mistrzostwo
