|
tak się zastanawiam - czy Wiślacy tranują dwa razy dziennie? Bo jakoś gdy rok temu przyszedł Maaskant, to pamiętam że coś takiego wprowadził. A jeśli nie - to najwyższy czas zacząć. Podania z klepki, atak pozycyjny, kontry, stałe fragmenty...
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|