Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4581
Stary 27.08.2011, 19:46
tak się zastanawiam - czy Wiślacy tranują dwa razy dziennie? Bo jakoś gdy rok temu przyszedł Maaskant, to pamiętam że coś takiego wprowadził. A jeśli nie - to najwyższy czas zacząć. Podania z klepki, atak pozycyjny, kontry, stałe fragmenty...
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując