Temat
:
[5 Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 27 sierpnia , sobota godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
Lechista_
Member
Od: 01.2010
Skąd: Gdansk/Londyn
Offline
#
130
27.08.2011, 19:32
Wiedzialem ze wygramy ! Czulem to ! Sklad wytypowalem i strzelca bramki tez ! Piekny wieczor sie zapowiada ! WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England
Lechista_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lechista_
Znajdź inne posty napisane przez Lechista_