Wyświetl pojedynczy post
Lechista_
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: Gdansk/Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 27.08.2011, 19:32
Wiedzialem ze wygramy ! Czulem to ! Sklad wytypowalem i strzelca bramki tez ! Piekny wieczor sie zapowiada ! WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England
Odpowiedz cytując