Wyświetl pojedynczy post
xpl
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 27.08.2011, 19:27
po raz pierwszy trener Maaskant zdecydował się na 4-4-2 i tego powinni się zacząć trzymać. To dzisiaj nie miało prawa wypalić, bo w tym ustawieniu nie grali w chyba jeszcze w ogóle. Nie rozumiem dlaczego od samego początku stawiamy na defensywę. Wiadomo, że siedząc z tyłu zawsze coś wpadnie. Tak było z APOELem i tak też było z Lechią. Zryw drużyny był na plus jednak niestety za późno. Wiadomo nie od dziś, że najlepszą obroną jest atak - zawsze!!! Widać brakuje szybkości w myśleniu i wykonaniu, ale wierzę że prędzej czy później się uda. To nas mają się bać a nie my ich... a widać na boisku ostatnio, że jest zupełnie odwrotnie. Jeden zawodnik defensywny w zupełności wystarczy. Jeszcze żeby obrońcy nauczyli się dobrych zachowań przy kontrach, bo tam też była dzisiaj zguba. Dobre wnioski trenera i będzie dobrze
Odpowiedz cytując