Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 27.08.2011, 19:27
Zastanówcie się czy problem ma Melikson czy problemem nie są jego koledzy,ja po przeanalizowaniu jego gry stwierdzam że problemem są koledzy,jakoś Iliev rozumie jego zagrania,Mały w miarę też,napastnicy powinni ruszyć lekko do tych podań a nie stać i czekać na piłkę

Melikson zagrywa genialne piłki,szkoda że jego partnerzy nie zawsze potrafią to odczytać,to ce..... graczy wysokiej klasy

Xavi,Iniesta-Messi
Oezil-Ronaldo,Benzema


Możę mnie trochę ponosi ale gdzieś tutaj widzę ten problem,my nie potrzebujemy Iniesty ani Oezila ale kogoś kto odczyta dobrze zagranie

PS: Podobało mi się granie z 2 napastnikami,i ogółem myślę że powinniśmy grać pressingiem coś jak Rapid Bukareszt
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 27.08.2011 o godz. 19:31.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując