Kurz napisał(a):

|
A może problem polega na tym, że mamy zły "balans" w drużynie? Może mamy za dużo zawodników o podobnych cechach, którzy są typem boiskowych egoistów, a nie pionkami, pracującymi dla drużyny?
|
Tez o tym myslalem. Ale to jest juz pytanie do trenera i dyrektora sportowego, bo to oni wybieraja pilkarzy.