Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 27.08.2011, 19:13
Kurz napisał(a):Wyświetl post
A może problem polega na tym, że mamy zły "balans" w drużynie? Może mamy za dużo zawodników o podobnych cechach, którzy są typem boiskowych egoistów, a nie pionkami, pracującymi dla drużyny?
Tez o tym myslalem. Ale to jest juz pytanie do trenera i dyrektora sportowego, bo to oni wybieraja pilkarzy.
Odpowiedz cytując