hawaiisurfer napisał(a):

|
Pewnie teraz się wszyscy rzucą na Roberta. Nigdy nie byłem za trenerem Maaskant'em, jednak daleki jestem od zwalniania go. Jeśli będą go chcieli zwolnić, to dobrze byłoby zatrudnić jakiegoś trenera-południowca. Mimo wszystko dobrze byłoby mu dać jeszcze czas.
|
Jest teraz przerwa na kadrę - jeśli nie wygrają z Amicą, Maaskanta zwolnić - miał rok czasu, żeby wprowadzić swoją wizję, ale STYLU nie ma kompletnie... jedyny pomysł to podanie do Maora/Małeckiego i liczenie na szczęście.
Oczywiście zaraz ktoś mi powie, że drużyna jest w budowie, po bolesnej porażce w LM, ale to już nie ma znaczenia - po tych kilku meczach, zagranych w podobnym składzie, powinniśmy widzieć jakieś pomysły w ofensywie, a ich NIE ma.
Jak ktoś chce, to może poszukać moich poprzednich postów, w których popierałem naszego trenera, ale ten mecz przelał czarę.