Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4573
Stary 27.08.2011, 19:02
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
Pewnie teraz się wszyscy rzucą na Roberta. Nigdy nie byłem za trenerem Maaskant'em, jednak daleki jestem od zwalniania go. Jeśli będą go chcieli zwolnić, to dobrze byłoby zatrudnić jakiegoś trenera-południowca. Mimo wszystko dobrze byłoby mu dać jeszcze czas.
Jest teraz przerwa na kadrę - jeśli nie wygrają z Amicą, Maaskanta zwolnić - miał rok czasu, żeby wprowadzić swoją wizję, ale STYLU nie ma kompletnie... jedyny pomysł to podanie do Maora/Małeckiego i liczenie na szczęście.

Oczywiście zaraz ktoś mi powie, że drużyna jest w budowie, po bolesnej porażce w LM, ale to już nie ma znaczenia - po tych kilku meczach, zagranych w podobnym składzie, powinniśmy widzieć jakieś pomysły w ofensywie, a ich NIE ma.

Jak ktoś chce, to może poszukać moich poprzednich postów, w których popierałem naszego trenera, ale ten mecz przelał czarę.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując