Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51200
Stary 27.08.2011, 17:53
większości przyczepiła się Pareiko a gdyby nie on to nie było by i nawet tej 4 rundy;/ i mistrzostwa... Cała obrona jest do dupy a napastnicy stoją. A maskant do dupy taktyke dobrał i tyle. nic muszą doświadczenie zebrać i tyle.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując