|
większości przyczepiła się Pareiko a gdyby nie on to nie było by i nawet tej 4 rundy;/ i mistrzostwa... Cała obrona jest do dupy a napastnicy stoją. A maskant do dupy taktyke dobrał i tyle. nic muszą doświadczenie zebrać i tyle.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|