Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51199
Stary 27.08.2011, 16:43
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Gercu gdyby Pareiko odpowiednio zainterweniował nie było by straty gola.Zresztą jak obrona miała interweniować skoro po 28 minutach biegania po boisku zespół był wyczerpany.Racja mitmichael największą winę ponosi sztab a dokładniej nie Maaskant tylko trener siłowy.Wisła zmieniła już trerenera bramkarzy czas na nowego trenera siłowego może być kolejny Holender tylko żeby Wisła grała jak równy z równym w LE. Nawet z silniejszymi zespołami. W końcu po kadrowej rewolucji już czas by Wisła nabrała własnego stylu i grała swoim stylem.Bo jeśli Wisła na wyjazdach w LE ma się prezentować tak jak w meczu wyjazdowym z APOELem to Wisła może mieć naprawdę ciężko w grupie
Yhym, i oczywiście Terziotti byłby zbawieniem dla nas. Przypominasz sobie Levadię i przygotowanie fizyczne do dwumeczu? No właśnie nie.

Interpunkcja nie boli.

Gdyby nie debilna taktyka ofensywnych i defensywnych rzutów rożnych nie byłoby 1 gola. Dlatego o 1 bramkę nie mam do niego pretensji, 2- zaspała obrona, 3-zaspała obrona + nie złapanie piłki przez Pareiki, i o tą systuację mam do niego żal.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując