|
Maciuś, Cupiał to Ci chyba te 5 milionów obiecał jak z nim na kawie byłeś, bo ja się nie spotkałam nigdzie z taką informacją. Nawet Stan Valckx kiedyś się wypowiadał, że jak znajdziemy jakiegoś ciekawego piłkarza, to pieniądze się znajdą i nie ma jakiejś określonej "puli", którą Wisła może na transfery przeznaczyć. Co nie zmienia faktu, że już się raczej nie wzmocnimy w tym oknie i do fazy grupowej musimy przystąpić z tym, co mamy.
A dlaczego Melikson i Sobolewski mieliby nie grać z Odense?
@Ventigo dzięki, nie wiedziałam
Ostatnio edytowane przez gypsy : 27.08.2011 o godz. 15:45.
|