Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16258
Stary 27.08.2011, 14:30
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Też tak sądziłem na początku a i po roku , potem wszystko się samo zweryfikowało
Tyle że dziś Maciej jest mądrzejszy o wiele różnych rzeczy.Jak nie tęsknie za nim i najpewniej nie zatęsknię już nigdy, to na dziś ogarnął drużynę -to niestety muszę mu oddać

A co do ligi to fajnie że Legia i Dyskopolowcy polegli w zeszły week , jak i Amika wczoraj
No ale do pełni szczęścia , jeśli chodzi o ten etap rozgrywek , to trza ograć Lechię, co łatwe nie będzie.
Łatwiej niż teraz na pewno nie będzie, Lechia jest w dołku i trzeba to wykorzystać
Odpowiedz cytując