Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12947
Stary 27.08.2011, 14:06
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Piszesz że masz 35 lat a argumentujesz jak dziecko - skąd wiesz jakie podejście ma Pareiko? Widziałeś go żeby się szlajał po kasynach? A co , do sklepu nie może iść ? Każdą wolną chwilę ma trenować? Twoje zdania nawzajem się wykluczają. Piszesz że na siłowni można nie tylko pakować , a za chwilę że Milan woli poprzerzucać trochę żelastwa żeby być w formie. On nie jest kulturystą tylko BRAMKARZEM.
Chłopcze. Kłania się elementarne czytanie ze zrozumieniem. Przeanalizuj kilka ostatnich moich postów to wtedy pogadany, bo do ciebie jak do ściany. I gdzie ja "piję" do Pareiki. Jeśli już to do Dawidowskiego jesli chodzi o kasyna.
A czy nasi piłkarze są aż tacy dobrzy że powinni leżeć jak to w POlsce jest przyjęte do góry brzuchem ? To pokazał mecz na Cyprze. Dziekuje za uwagę.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 27.08.2011 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując