Wyświetl pojedynczy post
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12946
Stary 27.08.2011, 14:03
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
A Ty myślisz że na siłowni można tylko "pakować" na klatę ? Jest coś takiego jak ćwiczenia np. rozciągające. Poza tym jeb..ij się kilka razy o glębę to zobaczymy co z ciebie zostanie.

I napiszę jeszcze raz. Nie piszę tu kto jest lepszym bramkarzem ale o tym jakie ma podejście do spraw zawodowych. Zamiast zasuwać po kasynach, sklepach itp. woli przeprzerzucać trochę żalastwa na siłowni żeby być w formie. Widać że mu się chce a nie tylko czeka na przelewy bo mu się należy.
Piszesz że masz 35 lat a argumentujesz jak dziecko - skąd wiesz jakie podejście ma Pareiko? Widziałeś go żeby się szlajał po kasynach? A co , do sklepu nie może iść ? Każdą wolną chwilę ma trenować? Twoje zdania nawzajem się wykluczają. Piszesz że na siłowni można nie tylko pakować , a za chwilę że Milan woli poprzerzucać trochę żelastwa żeby być w formie. On nie jest kulturystą tylko BRAMKARZEM.
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując