Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12944
Stary 27.08.2011, 13:45
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
A Ty myślisz że na siłowni można tylko "pakować" na klatę ? Jest coś takiego jak ćwiczenia np. rozciągające. Poza tym jeb..ij się kilka razy o glębę to zobaczymy co z ciebie zostanie.

I napiszę jeszcze raz. Nie piszę tu kto jest lepszym bramkarzem ale o tym jakie ma podejście do spraw zawodowych. Zamiast zasuwać po kasynach, sklepach itp. woli przeprzerzucać trochę żalastwa na siłowni żeby być w formie. Widać że mu się chce a nie tylko czeka na przelewy bo mu się należy.
A masz jakieś podstawy żeby oskarżać innych piłkarzy ? Tzn , że jak są piłkarzami Wisły to mają 24 h na dobę myśleć o piłce ? Piłkarz też ma prawo iść do sklepu i kupić sobie ciuszek czy cuś. Cóż z tego , że Jovanic trenuje w Pure. A skąd wiesz czy Pareiko nie chodzi do Pure ? Może chodzi do Pure ale przy Bonarce...

Do trenera należy decyzja kto jest aktualnie lepszym bramkarzem... i niech tak pozostanie ...
Odpowiedz cytując