Kibic_1906 napisał(a):

|
Kto idzie przed meczem na siłownie.. Poza tym ile meczów bronił Pareiko a ile Jovanić? Ten się nie myli co nic nie robi. Pareiko tyle razy nam tyłek ratował że powinien dostać w zamian za to zajebisty kredyt zaufania!! SERGIEJ PAREIKO!!!!
|
A Ty myślisz że na siłowni można tylko "pakować" na klatę ?

Jest coś takiego jak ćwiczenia np. rozciągające. Poza tym jeb..ij się kilka razy o glębę to zobaczymy co z ciebie zostanie.
I napiszę jeszcze raz. Nie piszę tu kto jest lepszym bramkarzem ale o tym jakie ma podejście do spraw zawodowych. Zamiast zasuwać po kasynach, sklepach itp. woli przeprzerzucać trochę żalastwa na siłowni żeby być w formie. Widać że mu się chce a nie tylko czeka na przelewy bo mu się należy.