Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12940
Stary 27.08.2011, 13:31
Ja też uważam Milana za bardzo sympatycznego gościa, brawa też należą mu się za takie podejście jak opisujesz. Nie widzę w nim jednak talentu na miarę naszej Wisły, niestety (a trochę o tym wiem, bo sam byłem bramkarzem).
Odpowiedz cytując