Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12933
Stary 27.08.2011, 13:10
Dzieciaków ? Mam batonie 35 lat. A to że stwierdzam fakt że Jovanić się stara to tak Was wszystkich boli ?

Pawełek - babole.
Pareiko - babol.

To też fakt. A który jest lepszy niech oceni trener.
Odpowiedz cytując