Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2825
Stary 27.08.2011, 13:07
AZS_Lublin napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem ludzi, którzy mają gdzieś wyniki w LEm nagle mówią, że liczy się tylko polska liga, to na kiego zgłosili sie do tego i grać muszą na siłę?
Po to, by zdobyć jakiś punkciki, jakąś kasę za awans, by wzmocnic się marketingowo i BARDZO WAŻNE, by zapełnić stadion kibicami($$ z biletów), którzy z chęcią przyjdą na Europejskie Puchary.
AZS_Lublin napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co porównywać LM do LE, wiadoma sprawa ale nie może być tak, że zespół skupia się tylko na grze w kraju.
A niby dlaczego.W tym roku będzie zażarta batalia o mistrza Polski.Podejrzewam, że będzie najtrudniejszy sezon od 2000 roku.A przypominam Ci, że Wisła nie gra o czołowe lokaty TYLKO o mistrzostwo Polski.Inny wynik jest klęską.A Cupiał nie lubi klęsk.Mam rozwijać dalej?
AZS_Lublin napisał(a):Wyświetl post
Jest wystaraczająco dużo powodów do tego, by postarać się o 1/4, 1/8 czy już 1/16 LE.
O CO!!!!!?Szefie, przypominam Ci, że w grupie mamy 2 drużyny lepsze od APOELU.Zejdz na ziemię.
AZS_Lublin napisał(a):Wyświetl post
Cały klucz do sukcesu polega na sprawnym łączeniu gry w PP, EK i LE. Jeśli to by wypaliło byłoby super ale niemniej do tego trzeba dązyć.
A możesz mi powiedzieć jak ten klucz wygląda?Narazie mamy za słabą kadrę na grę na 3 frontach, a przypominam że najważniejszym frontem jest Ekstrakla, MP oraz awans do CL.
AZS_Lublin napisał(a):Wyświetl post
A dzieje się inaczej, niektórzy jak tchórze chetnie widzieliby wyniki po 0:3, 0:4 w LE by skupić sie EK.
Tylko za rok bedziecie się pukać w głowę, czemuż ta Wisła ma taki słaby ranking.
Wolę się pukać w głowę grając o CL, niż takiej możliwości nawet nie miec.Wtedy te wszystkie punkty i ta wygryziona trawa naprawdę zajebiscie sie nam przyda.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując