Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...
Offline
#
23466
27.08.2011, 13:04
Aniołek_Wisła
napisał(a):
1) czy jezeli nie skonzcyles 18 lat , a chcesz miec karte kibica musisz isc do miejsca wyrabiania z rodzicem
czy wystarcza jego dane itd .
2) wie ktoś kiedy bd mozna kupowac bilety przez internet
i na jakiej to bd zasadzie ... w sensie kupujesz i drukujesz bilet ... czy zostaje to jakos wbite na karte kibica
Z GÓRY DZIEKI ZA ODP.
1 NIE jeśli masz skończone 13 lat (możesz wszystko sam uzupełnić )
2 Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale
didzej132
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do didzej132
Znajdź inne posty napisane przez didzej132