Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23466
Stary 27.08.2011, 13:04
Aniołek_Wisła napisał(a):Wyświetl post
1) czy jezeli nie skonzcyles 18 lat , a chcesz miec karte kibica musisz isc do miejsca wyrabiania z rodzicem czy wystarcza jego dane itd . 2) wie ktoś kiedy bd mozna kupowac bilety przez internet i na jakiej to bd zasadzie ... w sensie kupujesz i drukujesz bilet ... czy zostaje to jakos wbite na karte kibica Z GÓRY DZIEKI ZA ODP.

1 NIE jeśli masz skończone 13 lat (możesz wszystko sam uzupełnić )
2 Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale
Odpowiedz cytując