Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.08.2011, 12:42
Nie rozumiem ludzi, którzy mają gdzieś wyniki w LEm nagle mówią, że liczy się tylko polska liga, to na kiego zgłosili sie do tego i grać muszą na siłę?
Nie ma co porównywać LM do LE, wiadoma sprawa ale nie może być tak, że zespół skupia się tylko na grze w kraju.
Jest wystaraczająco dużo powodów do tego, by postarać się o 1/4, 1/8 czy już 1/16 LE.
Cały klucz do sukcesu polega na sprawnym łączeniu gry w PP, EK i LE. Jeśli to by wypaliło byłoby super ale niemniej do tego trzeba dązyć. A dzieje się inaczej, niektórzy jak tchórze chetnie widzieliby wyniki po 0:3, 0:4 w LE by skupić sie EK.
Tylko za rok bedziecie się pukać w głowę, czemuż ta Wisła ma taki słaby ranking.
Odpowiedz cytując