Cytat:
|
Dlaczego nie pamięta nikt o tym, że ManC był tym zespołem ale praktycznie tylko na papierze.W pierwszym meczu (zdaje się 9 w drugim 10 rezerwowych piłkarzy) a Juventus?Chyba nie trzeba o nim pisać?Topowe drużyny nawet nie ukrywają, że mają wyjebane na tą ligę Europy.
|
No i co z tego? To ich problem. ManC to ManC, Juve to Juve, jak Ci rezerwy Wisły przegrają z Turem Turów, to też będzie wstyd. Co to za tłumaczenia, że wystawione były rezerwy. A wcale nie było tak, że na mecz z Lechem ManC wystawił drużynę z VI ligi regionalnej hrabstwa Preston.
A co do zachwytów nad Rapidem, co to miałby naszą całą ligę w proch obrócić - po dwóch meczach, to Amika Wronki właśnie MP zdobyła.