Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.08.2011, 12:25
Cytat:
Dlaczego nie pamięta nikt o tym, że ManC był tym zespołem ale praktycznie tylko na papierze.W pierwszym meczu (zdaje się 9 w drugim 10 rezerwowych piłkarzy) a Juventus?Chyba nie trzeba o nim pisać?Topowe drużyny nawet nie ukrywają, że mają wyjebane na tą ligę Europy.
No i co z tego? To ich problem. ManC to ManC, Juve to Juve, jak Ci rezerwy Wisły przegrają z Turem Turów, to też będzie wstyd. Co to za tłumaczenia, że wystawione były rezerwy. A wcale nie było tak, że na mecz z Lechem ManC wystawił drużynę z VI ligi regionalnej hrabstwa Preston.

A co do zachwytów nad Rapidem, co to miałby naszą całą ligę w proch obrócić - po dwóch meczach, to Amika Wronki właśnie MP zdobyła.
Legionista
Odpowiedz cytując