Michal_1990 napisał(a):

|
Dlatego zaryzykuję stwierdzenie, że trafiając na BATE, grając pierwszy mecz na Białorusi, rewanż na R22, prawdopodobnie byśmy awansowali. Piłkarzy cypryjska pogoda, ogromna presja mediów, kibiców i szalone ataki APOELU. W tym meczu taktyka miała drugorzędne znaczenie, skoro Maaskant chciał zaatakować APOEL od 1 minuty i ich trochę postraszyć, ale wyraźnie w tym meczu Wiślacy nie byli sobą.
|
Ta presja za rok będzie jeszcze większa. Minie przecież już 16 lat bez LM

. Mam nadzieję, że rozgrywki w LE choć trochę poprawią kondycję mentalną naszych piłkarzy i stres w mniejszym stopnie będzie miał wpływ na ich poczynania boiskowe.