Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4553
Stary 27.08.2011, 12:02
willow napisał(a):Wyświetl post
A proponuję zastanawić się, czy przy innym ustawieniu i taktyce, nie mieliśmy realnych szans n awans
To o czym piszesz to fantastyka, nawet nie naukowa. Co mają niby dać teoretyczne rozważania, których w żaden sposób nie można zweryfikować? Chyba, że opracowałeś jakieś algorytmy, które na to pozwolę. Jeśli tak, to się z nami podziel. Czy w ogóle bierzesz pod uwagę opcję, że, że mogło być jeszcze gorzej?

Skończmy te mity z taktyką, ona akurat była najmniejszym problemem. Jeśli już ktoś w tym meczu zawiódł to piłkarze, którzy tego dnia nie byli zdolni do zrealizowania czegokolwiek. To przecież nie taktyka decydowała, że w momencie, gdy otrzymywali piłkę, zachowywali się jakby poraził ich prąd, to nie taktyka decydowała, że nie byli w stanie podać celnie do stojącego o kilka metrów partnera, to nie taktyka sprawiała, że zostali stłamszeni.

Czy naprawdę nie widziałeś tego, że większość srała ze strachu, że większość nie wytrzymała presji?
Ostatnio edytowane przez Kurz : 27.08.2011 o godz. 12:07.
Odpowiedz cytując