Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2677
Stary 27.08.2011, 11:55
Ta koszulka Realu całkiem fajnie wygląda i pewnie w wersji wiślackiej też by się nieźle prezentowała. Tak samo jak krój koszulki interesuje mnie logo jakiego sponsora pojawi się na naszej koszulce
Odpowiedz cytując