Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6468
Stary 27.08.2011, 11:48
Klub powinien zrobić coś takiego: dla tych, którzy mają karnet i chodzą na wszystkie mecze - obniżyć cenę biletu na mecze pucharowe o 70-80%, a dla tych, którzy chodzą tylko na ważniejsze spotkania i nie mają karnetu - najtańszy bilet 200 zł (nawet na C, G). Lepiej mieć 10 tys. prawdziwych kibiców na meczu niż cały stadion (w tym 60% przypadkowych gości, którzy nie znają wielu piosenek, itp.). Wiem, że klub by stracił finansowo, ale i tak z tych pieniędzy za komplety w pucharach nic nie będzie dobrego. Teraz jest taka sytuacja, że pokemony pytają się o mecz z Odense, którzy dopiero jest za 19 dni, zamiast o dzisiejszy...
Odpowiedz cytując