Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4552
Stary 27.08.2011, 11:38
blanco napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem,że jak odpadniemy z APOEL-em to znajdą się tacy,którzy będą chcieli głowy Maaskanta , ale nie spodziewałem się, aż tylu ;o
Nie zauważyłem postów w stylu "Maaskant musi odejść", no może jeden czy dwa, więc nie pisz bzdur. Słowa krytyki pod adresem naszego trenera nie są równoznaczne z apelami o jego dymisję. Można (i nawet powinno) wytknąć błędy czy napisać, że to czy tamto się nie podobało, każdy ma do tego prawo, tak jak każdy ma prawo do odmiennego postrzegania rzeczywistości. To, że uważasz Roberta za świetnego trenera nie oznacza, wszyscy muszą tak uważać. Istotne jest, aby dyskutować na konkretne argumenty, a nie bajdurzyć o dupie marynie.

Cytat:
Proponuję przeanalizować sobie co zrobił nasz trener i w jakiej sytuacji obejmował zespół i puknąć się w czółko.
A proponuję zastanawić się, czy przy innym ustawieniu i taktyce, nie mieliśmy realnych szans n awans
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując