Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4551
Stary 27.08.2011, 11:30
blanco napisał(a):Wyświetl post
Widzę,że płaczki już pragną odejścia Roberta , sadząc po postach w tym temacie.
Kogo zatrudnimy ? Gussa Hiddinka czy może Michała Probierza ?
Wiedziałem,że jak odpadniemy z APOEL-em to znajdą się tacy,którzy będą chcieli głowy Maaskanta , ale nie spodziewałem się, aż tylu ;o
Proponuję przeanalizować sobie co zrobił nasz trener i w jakiej sytuacji obejmował zespół i puknąć się w czółko.
Pierdo...j się w głupi łeb i pokaż gdzie ,to jest napisane.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując