blanco napisał(a):

Widzę,że płaczki już pragną odejścia Roberta , sadząc po postach w tym temacie.
Kogo zatrudnimy ? Gussa Hiddinka czy może Michała Probierza ?
Wiedziałem,że jak odpadniemy z APOEL-em to znajdą się tacy,którzy będą chcieli głowy Maaskanta , ale nie spodziewałem się, aż tylu ;o
Proponuję przeanalizować sobie co zrobił nasz trener i w jakiej sytuacji obejmował zespół i puknąć się w czółko.
|
Pierdo...j się w głupi łeb i pokaż gdzie ,to jest napisane.