Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6411
Stary 27.08.2011, 11:28
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Trudno się z Kazkiem nie zgodzic
Węgrzyn jak zwykle gada bzdury. KAŻDY z tych przeciwników jest w naszym zasięgu. Fulham to środek Premier League. Żaden pseudowiślak jak Węgrzyn nie wmówi mi, że Mistrz Polski nie będzie w stanie nawiązać z nim walki. Odense od Kopenhagi dzieli PRZEPAŚĆ sportowa. Nie wyobrażam sobie porażki z nimi na Reymonta (z Fulham zresztą też). Najgroźniejszym przeciwnikiem w teorii będzie Twente, absolutna czołówka ligi holenderskiej przez kilka ostatnich sezonów, a i z nimi można nawiązać walkę patrząc jak na Copa Americana ich najlepszy zawodnik - Ruiz się od naszego Chaveza...odbijał.

Odpowiedz cytując