Matti88 napisał(a):

|
Wiecie co, jestem z pomorza i kibicuje Wisle, jak dam rade to jade na Wisle jak gra gdzies w poblizu np. Gdansk. Teraz akurat bede w okolicach Krakowa w trakcie meczu z Odense wiec chcialem sie wybrac, ale jak mam kibicowac z takimi gburami to dziekuje. narazie
|
A ja mam nadzieję ,że gburów na Wiśle będzie więcej niż kibiców od pucharów! Dzisiaj zobaczymy ile mamy tych kibiców którzy mieszkają nad morzem i dziwnym trafem zawsze mogą być tylko na pucharowych meczach lub hitach z Amicą, żydami i Legią.