Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6466
Stary 27.08.2011, 11:21
Matti88 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co, jestem z pomorza i kibicuje Wisle, jak dam rade to jade na Wisle jak gra gdzies w poblizu np. Gdansk. Teraz akurat bede w okolicach Krakowa w trakcie meczu z Odense wiec chcialem sie wybrac, ale jak mam kibicowac z takimi gburami to dziekuje. narazie
A ja mam nadzieję ,że gburów na Wiśle będzie więcej niż kibiców od pucharów! Dzisiaj zobaczymy ile mamy tych kibiców którzy mieszkają nad morzem i dziwnym trafem zawsze mogą być tylko na pucharowych meczach lub hitach z Amicą, żydami i Legią.
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 27.08.2011 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując