Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Matti88
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6465
Stary 27.08.2011, 11:18
Wiecie co, jestem z pomorza i kibicuje Wisle, jak dam rade to jade na Wisle jak gra gdzies w poblizu np. Gdansk. Teraz akurat bede w okolicach Krakowa w trakcie meczu z Odense wiec chcialem sie wybrac, ale jak mam kibicowac z takimi gburami to dziekuje. narazie
Odpowiedz cytując