Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6464
Stary 27.08.2011, 11:14
Telus napisał(a):Wyświetl post
Zacznijcie płaczki patrzeć na własne dupy. Zjawisko to jest niezmienne, więc zamilczcie.
co wniosłeś do tematu? Ja nie płacze tylko jestem wkur..ony,że na puchary przyjdzie byle jaki studencik i będzie miał tańszy bilety odemnie a ligę ma w dupsku
Odpowiedz cytując