Telus napisał(a):

|
Zacznijcie płaczki patrzeć na własne dupy. Zjawisko to jest niezmienne, więc zamilczcie.
|
co wniosłeś do tematu? Ja nie płacze tylko jestem wkur..ony,że na puchary przyjdzie byle jaki studencik i będzie miał tańszy bilety odemnie a ligę ma w dupsku