Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6463
Stary 27.08.2011, 11:13
Matti88 napisał(a):Wyświetl post
Witam. Czy wie ktos jak wyglada sprawa biletow na pierwszy mecz LE z Odense Od kiedy beda dostepne? Czy pierwszenstwo w kupnie maja posiadacze karnetow i czy zeby wejsc na LE trzeba miec karte kibica
Witam
Sugeruję iść na Lechię dzisiaj , ta sama Wisła z pucharów ją podejmie .
Same plusy:
-mniejsza kolejka po bilet
-mniejsza kolejka do wejścia/wyjścia ze stadionu
-mniejsza kolejka po kiełbasę
-tańsze bilety
-więcej miejsc parkingowych
Gorąco polecam !

Matti88 napisał(a):Wyświetl post
jak mam kibicowac z takimi gburami to dziekuje. narazie
Na forum to my jesteśmy kulturalni , dopiero na stadionie jesteśmy prawdziwymi jak to ująłeś " gburami" : zdarza się nam nawet przeklnąć
Ostatnio edytowane przez blanco : 27.08.2011 o godz. 11:24.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując