Witam
Sugeruję iść na Lechię dzisiaj , ta sama Wisła z pucharów ją podejmie .
Same plusy:
-mniejsza kolejka po bilet
-mniejsza kolejka do wejścia/wyjścia ze stadionu
-mniejsza kolejka po kiełbasę
-tańsze bilety
-więcej miejsc parkingowych
Gorąco polecam !
Matti88 napisał(a):

|
jak mam kibicowac z takimi gburami to dziekuje. narazie
|
Na forum to my jesteśmy kulturalni , dopiero na stadionie jesteśmy prawdziwymi jak to ująłeś " gburami" : zdarza się nam nawet przeklnąć