Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Kapcok7
Member
Od: 06.2010
Offline
#
2674
27.08.2011, 10:56
Chyba ci się coś pomyliło bo nigdy nie mieliśmy wzoru Realu Madrid
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Kapcok7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kapcok7
Znajdź inne posty napisane przez Kapcok7