Jagul napisał(a):

Już się zaczyna. Nie chcę Cię osądzać ale czy Ekstraklasą jesteś również tak bardzo zainteresowany Czy jak zwykle pojawiły się puchary w Krakowie i nagle liczba kibiców wzrosła o 100%?
|
Skoro pyta o to czy wejdzie bez karty kibica to oznacza ,że na śmieszną ligę ma wyjeb.ne....niestety jak wiele ludzi