Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6460
Stary 27.08.2011, 10:53
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Już się zaczyna. Nie chcę Cię osądzać ale czy Ekstraklasą jesteś również tak bardzo zainteresowany Czy jak zwykle pojawiły się puchary w Krakowie i nagle liczba kibiców wzrosła o 100%?
Skoro pyta o to czy wejdzie bez karty kibica to oznacza ,że na śmieszną ligę ma wyjeb.ne....niestety jak wiele ludzi
Odpowiedz cytując