Temat
:
[5 Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 27 sierpnia , sobota godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
Lechista_
Member
Od: 01.2010
Skąd: Gdansk/Londyn
Offline
#
11
27.08.2011, 10:39
Dzis Lechijka pierwszy raz od wielu lat wygra z Wisla w Krakowie
Brameczki strzela Mati Machaj i Piotrek Wisniewski
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England
Lechista_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lechista_
Znajdź inne posty napisane przez Lechista_