Wyświetl pojedynczy post
Matti88
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4547
Stary 27.08.2011, 10:19
Najgorsze jest to, ze niby gramy indywidualnie, a mamy za slabych zawodnikow jak na takie granie..Małecki w meczu z Apoelem wygladal jakby chcial biec a nie mogl. Boczni obroncy przegrywajacy co chwile pojedynki jeden na jeden z napastnikami przeciwnika to nie jest chyba wina braku zgrania..
Odpowiedz cytując