|
Najgorsze jest to, ze niby gramy indywidualnie, a mamy za slabych zawodnikow jak na takie granie..Małecki w meczu z Apoelem wygladal jakby chcial biec a nie mogl. Boczni obroncy przegrywajacy co chwile pojedynki jeden na jeden z napastnikami przeciwnika to nie jest chyba wina braku zgrania..
|