Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Matti88
Member
Od: 05.2011
Offline
#
6456
27.08.2011, 10:12
Witam. Czy wie ktos jak wyglada sprawa biletow na pierwszy mecz LE z Odense
Od kiedy beda dostepne? Czy pierwszenstwo w kupnie maja posiadacze karnetow
i czy zeby wejsc na LE trzeba miec karte kibica
Matti88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matti88
Znajdź inne posty napisane przez Matti88