Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Matti88
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6456
Stary 27.08.2011, 10:12
Witam. Czy wie ktos jak wyglada sprawa biletow na pierwszy mecz LE z Odense Od kiedy beda dostepne? Czy pierwszenstwo w kupnie maja posiadacze karnetow i czy zeby wejsc na LE trzeba miec karte kibica
Odpowiedz cytując