Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2818
Stary 27.08.2011, 09:56
Rapid nas dobrze czapką nakrył w sparingu, widac nie przypadkowo, bo teraz łatwo poradził sobie ze Śląskiem.
U siebie nawet nie musieli najsilniejszego składu wystawiać. Trener troche pokombinował.
Dla mnie ten klub by spokojnie wygrał MP.
Ostatnio edytowane przez tofik : 27.08.2011 o godz. 09:59.
..
Odpowiedz cytując