Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2817
Stary 27.08.2011, 09:52
Chciałby tylko przypomnieć, że jesteśmy klubami ze śmiesznej i mega słabej ligi, a wy już tutaj chcecie wychodzić z grupy?
PSV
Rapid
Fullham
Twente.

P.S
Wydaje mi się, że Legia będzie mieć większe szanse z PSV niż Rapidem.Ten pokazał nasze miejsce w szeregu w meczu ze Śląskiem- czyli vicemistrzem Polski.A czy Legia czy Wisła są mocniejsze od Śląska?Jak już tak, to niewiele.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując