|
Chciałby tylko przypomnieć, że jesteśmy klubami ze śmiesznej i mega słabej ligi, a wy już tutaj chcecie wychodzić z grupy?
PSV
Rapid
Fullham
Twente.
P.S
Wydaje mi się, że Legia będzie mieć większe szanse z PSV niż Rapidem.Ten pokazał nasze miejsce w szeregu w meczu ze Śląskiem- czyli vicemistrzem Polski.A czy Legia czy Wisła są mocniejsze od Śląska?Jak już tak, to niewiele.
|