|
Mam nadzieję, że wbrew przedmeczowym spekulacjom na stoperze zagra Czekaj, a nie Bunoza. Z tej dwójki, Czekaj jest młodszy, a już w meczu z Koroną pokazał, że nie jest gorszy od Bunozy, a może być tylko lepszy. Wolę, aby grał wychowanek Wisły z którego powinno być sporo pożytku niż piłkarz, który pewnego przeciętnego poziomu nie przekroczy i tylko blokuje miejsce w kadrze.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 27.08.2011 o godz. 09:52.
|