Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
7348
27.08.2011, 09:41
River
napisał(a):
Ale tu kwiatki...
"Fulham i Wisla sa na podobnym poziomie"
"2 zwyciętwa z Odense 2 zwycięstwo z Fullham które gra na kilku frontach( liga i angielskie puchary no i LE) i bynajmniej 1 zwycięstwo z Twente i Wisła miała by udane święta."
Chlopaki ja pytam co wy wąchacie?
Pare nazwisk z Fulham:
Mark Schwarzer
John Arne Riise
Phillipe Senderos
Simon Deivis
Clint Dempsey
Damien Duff
Danny Murphy
Moussa Dembele
Andrew Johnson
Tylko niech nikt nie pisze, ze "my mamy Meliksona"
Napisać Ci jacy zawodnicy rok temu grali z Amicą?
Juventus 3-3 na wyjeździe
(13) Alexander Manninger
(21) Zdeněk Grygera
(33) Nicola Legrottaglie
(3) Giorgio Chiellini
(29) Paolo De Ceglie
45
(2) Marco Motta
(27) Miloš Krasić
(4)
Felipe Melo
(5) Mohamed Sissoko
(20) Davide Lanzafame
55
(23) Simone Pepe
(9) Vincenzo Iaquinta
79
(8) Claudio Marchisio
(10) Alessandro Del Piero
Manchester City 3-1 u siebie
(1) Shay Given
(2) Micah Richards
(38) Dedryck Boyata
(19) Joleon Lescott
(3) Wayne Bridge
70
(13) Aleksandar Kolarov
(8) Shaun Wright-Phillips
46
(21) David Silva
(24) Patrick Vieira
(5) Pablo Zabaleta
(7) James Milner
78
(4) Vincent Kompany
(11) Adam Johnson
(9) Emmanuel Adebayor
Przy tych zawodnikach Ci których napisałeś to raczej niższa półka, Amica dała radę , my też damy! Fajne jest też to ,że będziemy znów mogli pokazać angolom jak potrafią bawić się na meczu prawdziwi fanatycy!
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 27.08.2011 o godz. 10:00.
jaro1985r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jaro1985r
Znajdź inne posty napisane przez jaro1985r